Hakkımızdaİlk Şirketimiz 1993 yılında Rulman ticareti yapma amaçlı Rul-Ba Rulman San Tic. Ltd. Şti. adı altında Mersinde kurulmuştur. 1994 yılında Otomotiv sektöründe kullanılan hidrolik sistemler, hidrolik hortumlar ve fren sistemlerine hitap edecek Tekbal Otomotiv kuruldu. 2000 li yıların başında ise Makine ve yedek parça sektörüne hitap edecek olan ilk firmamız Kayacı Makina kuruldu. 2019 un başlarında ise Makina ve yedek parça sektörüne yapılan yatırımlar devam ederek Kayaden Makina firması kurulmuştur. 4 firmamızda hala aktif olmakla birlikte sektörlerinde öncü firmalarla iş ortaklığı yapmaktadırlar.

KAYACI MAKİNE


2000 li yılların başında Mersinde faaliyet e başlayan Kayacı makine; 2500 m2 kapalı olmak üzere toplamda 5000 m2 çalışma alanına sahip olup, 6 yönetici olmak üzere toplamda 35 çalışanı bulunmaktadır. Kuruluşundan günümüze makine imalatı, otomotiv, çimento sanayi, cam makinaları ve yedek parçaları, otomasyon sistemleri, hidrolik pinomatik sistemler ve birçok sanayi kolunun ihtiyaç duyduğu imalatları da gerçekleştirmektedir.
Kurulduğu tarihten bugüne kadar ülkemizde yakalamış olduğu başarılar kadar, yurt dışında yapmış olduğu iş bitirmeleriyle de ülkesine katma değer olarak katkı sağlamaya devam etmektedir.

KAYADEN MAKİNE


2019 Yılının başlarında kurulmuş olan Kayaden makine 1000 m2 kapalı alana sahiptir. Firmanın kuruluş amacı otomotiv, demir çelik, Demir yolu , çimento ve Cam Sanayi sektörlerinin liderlerine kaliteli ve hızlı hizmet vermektir. Önceliğimizin güven ve memnuniyet olarak başlattığımız bu yolda müşterilerimize zamanında, kaliteden ödün vermediğimiz üretimlerimizi sunuyoruz. Kısa zamanda ülkemize güzel katkılar sağlamış olan ve yatırımlarını ülke ekonomisinin yükselmesi adına yapmaktan gurur duyan şirket haline gelmek istiyoruz.